news
Група Е: нічия шведів та ірландців, Італія захопила лідерство
14 червня 2016

13 червня відбулися перші матчі у групі Е, де зібрані збірні Бельгії, Італії, Ірландії та Швеції. Італійці перемогли бельгійців, а от ірландці не змогли утримати переможний рахунок та зіграли зі шведами у нічию.

Битва Ірландії та Швеції розгорталася на Стад де Франс. Ірландія агресивно атакувала та намагалася свій кожний випад завершувати пострілами здалеку. Як мінімум, три з них влучили б у ворота, якби не гарна гра голкіпера Андреаса Ісакссона. Проте перший тайм так і завершився з нулями на табло.

А от на початку другої половини гри ірландці відзначилися майже одразу: ветеран команди Хулахан влучним ударом вразив ворота Швеції. Після цього шведами довелося активно йти в атаку та створювати моменти у воріт суперників. Найбільш небезпечною була гра Златана Ібрагімовича – головної зброї шведської збірної. Саме після його прострілу Кларк забив автогол.

Ірландія – Швеція – 1:1

Ірландія: Рендольф – Коулмен, Кларк, О’Ши (к), Уілан, Маккарті (Макгіді, 85), Лонг, Хендрік, Уолтерс (Макклин, 64), Бреді, Хулахан (Кін, 78)

Головний тренер Мартин О’Ніл

Швеція: Ісакссон – Лустіг (Юханссон, 45), Гранквіст, Ольссон, Форсберг, Ларссон, Чельстрем, Ібрагімовіч (к), Берг (Гвідетті, 59), Лінделеф, Левіцькі (Екдаль, 86)

Головний тренер Ерік Хамрен

Збірна Італії у матчі проти Бельгії продемонструвала, що надійний, жорсткий захист та швидкі контратакі досі залишаються її головним козирем. Бельгійцям дуже важко вдавалося створювати гольові моменти під час позиційних атак. Проте їх опоненти вміло захищалися і блискавично розгортали атакувальну ланку. Така тактика дозволила команді Антоніо Конте відкрити рахунок вже на 32 хвилині: відзначився Джаккеріні.

До кінця першого тайму бельгійці так і не змогли оговтатися від гола та дати відповідь Італії. Другий тайм також не приніс радощів бельгійським вболівальникам. У зіркового складу Бельгії гра вочевидь не йшла: Буффон парирував удар Наінгголана, Азар та Феллайні так і не змогли здолати редути італійського захисту, а нападники Лукаку та змінивший його Орігі змарнували ті два моменти, які подарували їм захисники Італії.

Отже, закінчення матчу було за італійцями, які уже у компенсований час розіграли атаку, яка завершилася ударом Пеллє. Перемога Італії 2:0.

Бельгія – Італія – 0:2

Бельгія: Куртуа – Алдервейрелд, Вермалєн, Наінгголан, Вертонген, Вітсель, Де Брюйне, Феллайні, Лукаку, Азар (к), Сіман

Головний тренер Марко Вільмотс

Італія: Буффон (к) – Кьєлліні, Дарміан (Де Шильо, 58), Кандрева, Пеллє, Бардзаллі, Де Россі (Мотта, 78), Едер (Іммобілє, 75), Пароло, Бонуччі, Джаккеріні