news
Михайло Фоменко: «Команда виявилася не готовою до цієї гри в плані психології»
16 червня 2016

Головний тренер національної збірної команди України прокоментував поразку “синьо-жовтих” у матчі другого туру у групі “С” на Євро-2016 від команди Північної Ірландії.

 

– Михайле Івановичу, після сьогоднішньої поразки який би Ви хотіли побачити результат у матчі Німеччина – Польща? Чи є у нас тепер шанси на плей-офф?

 

– Шанси є навіть тоді, коли їх немає. Схоже, сьогодні був не наш день. А від наших бажань нічого не залежить. Звичайно, хотілося б, щоб Німеччина виграла у Польщі, а ми могли вирішити долю виходу в плей-офф в очному протистоянні.

 

– З ким Україні обігравати Польщу у нападі – з Зозулею або Селезньовим?

 

– Після гри з Польщею відповімо на це питання.

 

– Що трапилося з командою? Яка головна причина у безпорадності гравців у поєдинку з Північною Ірландією?

 

– Відсутність колективу на футбольному полі. Багатьма гравцями не були виконані наші принципи побудови і в обороні, і в атаці, і при стандартах.

 

– Тобто, тактично Північна Ірландія переграла Україну?

 

– Нічого дивного не відбулося. Те, що на теорії ми обговорювали з футболістами, те й було у грі. Цифри говорять самі за себе. З 16 м’ячів, які вони забили у відборі – 9 зі стандартів. Тому їх виступ не став для нас сюрпризом. Футболісти грали персонально по кожному футболісту суперників. А грубі помилки – це вже інша справа. Напевно, не були готові в плані психології до цієї гри.

 

– Схоже, це важкий удар для країни і для Вас особисто. Поразка від Північної Ірландії – це наш рівень чи все-таки збіг обставин?

 

– Порівнювати рівень дуже просто – зайняте командою місце у групі. Якщо не виконувати своїх обов’язків на полі, то результат буде негативним.

 

 

– Чи можливо вирішити проблему з психологією у команді до матчу з Польщею?

 

– Будемо намагатися вплинути на цей процес. Результат матчу дасть відповідь на це питання.

 

– Чому все-таки збірна виявилася не готовою психологічно до цього поєдинку?

 

– Напевно, хлопці подумали, що можна малою кров’ю забезпечити собі результат. Чудес не буває. Той, хто програє боротьбу, той не здобуває позитивний результат.

 

Фото – uefa.com

Підписатися на новини