news
«Пам'ятайте, що ви найкращі і у вас найпалкіші вболівальники»
16 червня 2016

Зворушливі побажання збірній Україні від її шанувальників напередодні матчу «синьо-жовтих» з командою Північної Ірландії, який відбудеться 16 червня у Ліоні у рамках другого туру чемпіонату Європи.

 

Збірна України продовжує отримувати побажання від своїх вболівальників. У рамках чергового флешмобу, кожен вболівальник має можливість залишити слова підтримки команді, котра зараз веде боротьбу за вихід із групи на Євро-2016. Як ми й обіцяли, публікуємо кращі побажання шанувальників «синьо-жовтих» своїй збірній.

 

Оксана Беген

 

#ТвояЗбірнаПобажання
Скільки було вже побажань і переживань за #НашуЗбірну, але пам’ятайте, що ви найкращі, у вас найпалкіші вболівальники, які у вас вірять та віддано підтримують, незважаючи на поразку чи перемогу. Людина, яка одного разу віддала своє серце одній із команд, залишається вірною та відданою їй на решту свого життя. Ви проявили велику силу в матчі проти Німеччини та були гідні поваги до себе! Попереду ще матчі, в яких кожен із вас проявить себе та здобуде перемогу ( я щиро в це вірю). Вся Україна з вами! Удачі!

 

Будьте собою, грайте на команду, перемагайте та доведіть всім, що #НашаЗбірна– це сила!
Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!

 

За вас правда, за вас слава! І воля святая!

 

София Полищук

 

Я дончанка, я люблю свою Родину, люблю свою Сборную! Наши парни самые лучшие!!Мужества, упорства, патриотизма, матчей без травм. И конечно же ПОБЕД! Украина вперёд!!!!

 

Сніжана Мельник

 

Бажаю вам перемоги,але найперше віри в себе, в свою команду, в свою перемогу, країну. Хочу, аби у вас усе було добре. Знайте ,що ми вболіваємо за вас дуже сильно. Надіємось, що ви знаєте про те! Можливо ви не побачите усе це (але надіюсь, що побачите) . Якщо прочитаєте, знайте, ми бажаємо вам усього найкращого, з вами уся Україна. Ви гідно представляєте нашу Батьківщину. Віримо, що ви переможете! Віримо у вас! З вами усі українці. Кожне українське серце! Слава Україні!!! Дякую хлопці)

 

Паша Токайчук

 

Хлопці ви вже герої, лишився маленький крок – дійти до фіналу. Бажаю вам показати себе якнайкраще, здобути переможний результат у кожній наступній грі. Ще нам, браття українці, усміхнеться доля. Доведіть Європі, що ми чогось варті, що ми – українці – великий народ.

 

Youriy Asaul

 

#ТвояЗбірнаПобажання – Бажаю Вам здобути перемогу, а якщо щось піде не так, не горювати. З Вами кожну гру найбільша підтримка у 47 млн вболівальників. Ваша гра затягнула всю країну. Ми разом з вами! Одна країна, одне життя. Ви найнебезпечніша команда на Євро. Ми разом із Вами, Ви в голові кожного з нас

 

Діана Перепічка

 

#ТвояЗбірнаПобажання незважаючи на поразку, наші хлопці бились з усіх сил! Просто поаплодуємо “синьо-жовтим” за самовіддачу! Просто подякуємо цим хлопцям! Вони дійсно бились за свою країну! Але протистояти чемпіонам світу непросто! Наші хлопці гідно боролися! Найважливіші ігри ще попереду, віримо у наших футболістів!!!Спасибі збірної за гру, це було гідно!Ми вийдемо з групи! Ми віримо в Вас! З Вами вся Україна! Ви в нас сильні і найкращі! Рідні,не підведіть! Хлопці, ми віримо в вас! Привезіть нам перемогу! Віримо! Дякую, хлопці

 

Флешмоб на підтримку національної команди країни триває. Нагадуємо, що ви можете залишити свої побажання нашій збірні, лишивши повідомлення з хештегом #ТвояЗбірнаПобажання.

Підписатися на новини