news
Тренування «синьо-жовтих» із вболівальниками
17 червня 2016

17 червня увечері національна збірна команда України провела відкрите тренування на стадіоні «Жорж Каркассон» в Екс-ан-Провансі.

 

Приємним фактом для команди стало прибуття на тренувальну арену вболівальників збірної України, які вирішили підтримати «синьо-жовтих» після прикрої поразки від Північної Ірландії.

 

Тренувальна сесія українців була переважно відновлювального характеру. Частина футболістів, які грали в Ліоні зі стартових хвилин, працювали із тренером з фізичної підготовки Віталієм Шпанюком.

 

Усі інші «збірники» присвятили тренувальний час ігровим серіям, аби на сто відсотків бути готовими до майбутнього протистояння із Польщею.

 

 

Сил і снаги гравцям вистачило ще й на теніс-бол наприкінці тренування: Руслан Ротань та Роман Зозуля позмагалися у грі з Олександром Зінченком та Пилипом Будківським.

 

Також прихильники української команди чекали на своїх улюбленців біля готелю. З цього приводу Євген Коноплянка влаштував для фанів невелику фото- та автограф-сесію, а вони, у свою чергу, побажали нашим футболістам удачі в останньому матчі на європейській першості.

 

 

Фото Павла Кубанова

Підписатися на новини