news
Сергій Дереповський: «Усі повинні взяти відповідальність за невдачі команди»
19 червня 2016

Лікар національної збірної команди Сергій Дереповський розповів про фізичний стан команди на Євро-2016 та про те, як тренерський та адміністративний штаб підтримували збірну після невдач у двох перших зустрічах на турнірі.

 

«Усіх медичних працівників вітаю з професійним святом. Що стосується виступів збірної України на Євро-2016, вважаю, що усі повинні взяти відповідальність за ці невдачі. У команди не було проблем з фізичними кондиціями. Всі 23 гравця були готові до виходу на поле протягом усього етапу підготовки і виступів збірної на турнірі. Ми працювали, працюємо і продовжуємо працювати. У контексті підготовки гравців ніяких змін немає.

 

«На уколах»  на чемпіонаті ніхто не грав, були хіба що мікротравми. Але всі футболісти підходили до матчів у нормальному стані.

 

Знаходимося в одному колективі, намагаємося підтримувати хлопців: і якійсь ситуації пожартувати чи посміятися. Усі розуміють, що поточні результати для збірної – як обухом по голові. Але найчастіше спілкування вистачає людині, щоб вивести її зі стану стресу».

 

Фото Павла Кубанова

Підписатися на новини