news
Адам Навалка: «Збірна України гратиме за престиж і за честь країни»
20 червня 2016

Головний тренер національної збірної команди України Адам Навалка прокоментував майбутній матч із командою України в рамках третього туру групового турніру Євро-2016.

 

Про зустріч із Україною

 

Нас чекає найважливіший матч з початку Євро-2016. Так ми налаштовуємося на кожен найближчий поєдинок. Ми не змінюємо нашим принципам, і завтра будемо боротися до останньої хвилини. І ми поважаємо нашого суперника. Збірна України – серйозний опонент. У цієї команди є футболісти з високими індивідуальними якостями, які грають за клуби, що виступають в Лізі чемпіонів. Тому вони демонструють футбол дуже високого рівня.

 

Тому нам потрібно дуже добре налаштуватися на завтрашній поєдинок і як слід підготуватися фізично. Крім того, зрозуміло, ми хочемо належним чином бути готовими і в тактичному плані. Ми віримо в наші сили і наш потенціал. Спокійно і холоднокровно готуємося до гри.

 

Про те, чому слід остерігатися збірної України

 

Я не знаю, за якої тактичної схеми буде грати завтра Україна. Але нам треба бути готовим до всіх варіантів. Що стосується складу збірної України, то ми дуже уважно стежимо за всіма її футболістами, аналізуємо стратегію цієї команди. Будемо налаштовуватися на завтрашній матч на 100% і будемо розбирати всі варіанти гри збірної України.

 

Це серйозний суперник – українці довели це в матчі з Німеччиною, хоч вони і програли цей поєдинок. У тій зустрічі були епізоди, коли збірна України створювала гольові моменти, вона цілком могла зрівняти рахунок. З її боку були дуже небезпечні стандартні положення. Українці відіграли дуже хороший матч. Вони завтра будуть намагатися довести, що є сильною командою. Крім того, футболісти української збірної представляють свою країну, тому вони зіграють за престиж, за честь України.

 

Про можливого суперника у плей-офф

 

Ми готуємося до кожного матчу дуже зосереджено. Ми вже довели, що дуже добре фізично підготувалися до Євро-2016. Тому в кожному матчі намагаємося грати тільки на перемогу. Не хочу забігати вперед і загадувати, проти кого ми зіграємо в 1/8 фіналу. Спершу потрібно завтра перемогти.

 

Збірна Франції? Це топ-команда, яка в кожному матчі показувати високий рівень футболу. Це один з претендентів на перемогу на Євро-2016.

 

Фото – uefa.com

Підписатися на новини