news
Михайло Фоменко: «Думаю, футболісти зробили правильні висновки і виглядатимуть гідно у матчі з Польщею»
20 червня 2016

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко поділився думками щодо заключного матчу чемпіонату Європи 2016 року із командою Польщі.

 

Кадрові зміни на матч з Польщею

 

За словами керманича національної команди, травмованих немає, усі здорові і готуються до протистояння із поляками: «Сьогодні у нас ще є одне тренування. Всі хлопці чудово розуміють, на якому футбольному форумі вони знаходяться. Так що, сподіваюся, всі вони будуть завтра намагатися виправити допущені помилки і зіграти так, як вони хотіли це зробити спочатку. Ротація складу? На 100% склад міняти не можна. Але деякі заміни в ньому на завтрашній матч ми плануємо зробити».

 

Висновки зроблено

 

Із мотивацією на останню гру на Євро, яка вже нічого для нас не вирішує, також проблем не має бути, впевнений Фоменко: «Якби це був аматорський турнір, тоді б хлопці грали так, як хотіли. Але це рівень професіональний, так що вони будуть зобов’язані виконувати поставлені перед ними завдання. Думаю, футболісти зробили правильні висновки і завтра виглядатимуть гідно».

 

Неприємна ланцюгова реакція для збірної

 

«У нас зараз непроста ситуація в країні. Само собою, це відбивається на футболі, на рівні чемпіонату України. Це ланцюгова реакція, яка привела до того, що нам не вдалося вирішити задачу виходу з групи. Просимо наших уболівальників вибачити нас за це. Сподіваюся, що в подальшій своїй роботі ми покращимо відносини між збірною України та вболівальниками», – пояснив тренер причини невдач «синьо-жовтих» на європейській першості у Франції.

 

Хороший рівень команд на Євро

 

Наставник збірної висловив думку, що збільшення кількості учасників на чемпіонаті Європи ускладнює життя командам. «Але для вболівальників це, звичайно, краще: чим більше команд, тим більше вболівальників задоволені цим. Для футболістів ж це дуже велике навантаження. Але раз ми граємо для вболівальників, то повинні бути раді такому формату. Та й згодом видно, що рівень всіх команд, які беруть участь в Євро-2016, непоганий», – зазначив Фоменко.

 

Спочатку – Польща, усе інше – згодом

 

Що чекає на збірну України після Євро-2016? На думку тренера, спершу треба думати про завтрашню гру, а усе інше – згодом: «Попрощатися у нас ще буде час – після матчу з Польщею. Після всіх неприємних подій, які з нами відбувалися на Євро-2016, потрібно буде час на переосмислення того, що сталося. А поки на нас чекає гра з класним суперником. Хлопці це розуміють і налаштовуються відповідним чином. Думаю, претензій до них щодо виконання ними обов’язків завтра не буде».

 

Фото – uefa.com

 

Сайт для висвітлення основних подій національної збірної на Євро-2016 було розроблено компанією BasicGroup

Підписатися на новини