news
Михайло Фоменко: «Головне, щоб цей досвід допоміг гравцям у майбутньому»
21 червня 2016

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко прокоментував поразку від збірної Польщі у заключній грі «синьо-жовтих» на Євро-2016.

 

Рухатися вперед через величезну роботу

 

«Досвід, який був набули на цьому форумі, думаю, і хлопцям, і тренерському штабу буде корисний. Як кажуть: «Вік живи – вік навчайся». Коли виходиш на якийсь рівень, потрібно рухатися далі. Сподіваємося, у майбутньому припиниться падіння українського чемпіонату, і лише через величезну роботу можна рухатися вперед».

 

Головне, щоб досвід допомагав футболістам у майбутньому

 

«Великих претензій до хлопців я не маю. Футбол – це база, чорнова робота, а вже згодом – тактика і техніка. Єдине побажання з моєї позиції – щоб досвід допомагав футболістам у майбутньому. Якщо гравці стараються, створюють небезпечні моменти, їх потрібно реалізовувати».

 

 

Час для переосмислення

 

«Коли роботу виконано і вона не принесла позитивного результату, потрібно усе переосмислити, а потім відповісти на питання, що робити далі».

 

Чому з’явився Тимощук

 

«Вихід на заміну Тимощука? Є ступінь поваги до тих людей, які дуже багато дали футболу. Шкодую, що цього не зміг зробити той же Гусєв, якому не вистачило місця у фінальній заявці збірної на Євро».

 

Питання до якості гри Селезньова

 

«Коли ми відбирали 23 людини, він виглядав непогано. Потім його стан чомусь погіршився. Які причини – інше питання. Ця позиція не змогла задовольнити тренерський штаб на цьому турнірі. Була кількість протягом матчів, але не було якості».

 

 

Проблеми з колективізмом у команді

 

«Коли ми провели товариські матчі з Кіпром і з Уельсом, було видно, що щось відбувається. По завершенню чемпіонату України відбулися інциденти між гравцями київського «Динамо» та донецького «Шахтаря». Природно, що це не додало колективізму. На жаль, як ми не намагалися виправити ситуацію за такий короткий термін, схоже, на цього зробити не вдалося».

 

Фото – uefa.com, фотогалерея – Павло Кубанов та Євген Кравс

Підписатися на новини