news
Руслан Ротань: «Збірна сама зробила такий результат – його потрібно прийняти»
21 червня 2016

Півзахисник національної збірної команди України Руслан Ротань, якого було визнано кращим гравцем матчу зі збірною Польщі у третьому турі групового турніру Євро-2016, прокоментував поразку від “Кадри” та передчасний виліт з турніру.

 

Хотілося довести, що можемо грати краще

 

“Хочеться подякувати УЄФА за визнання. Мені дуже хотілося проявити себе на футбольному полі сьогодні. Але ще більше хотілося, щоб команда перемогла. На жаль, ми достроково вилетіли з турніру. Хотілося показати обличчя і довести, що ми можемо грати краще, але нам цього не вдалося”.

 

 

Кожен повинен розібратися у собі

 

“Є негативний результат, можна знайти багато причин. Можна говорити про атмосферу у команді, але, на мою думку, у нас вона була хороша. Ми знайшли спільну мову, здорово провели час. Напевно, головна причина у тому, що кожен повинен розібратися в собі. Нам не вистачило цілісності в ігровому плані. Але це був хороший досвід, особливо для молодих гравців. В майбутньому збірна України буде тільки сильнішою”.

 

Футболісти розуміють критику

 

“Михайло Іванович подякував за роботу після фінального свистка. Сказав, що йому було не соромно за нас сьогодні. Але ми самі зробили такий результат, його потрібно прийняти. Розуміємо критику, кожен з футболістів повинен це пережити. Потрібно зробити вірні висновки з цієї невдачі”.

 

 

Величезний тиск на провідних гравців

 

“Такі турніри – величезний психологічний тиск на гравців. На молодих виконавців, вважаю, тиск не такий великий. Вони розуміють, що в майбутньому вони матимуть можливість ще неодноразово поїхати на Євро. А ось тим гравцям, на яких робиться ставка, потрібно віддати належне. Коли присутній такий тиск, коли кожен невдалий рух критикується з боку вболівальників, це дуже важко. Як досвідчений футболіст я знаю, про що говорю”.

 

Фото uefa.com, фотогалерея – Павло Кубанов та Євген Кравс

 

Сайт для висвітлення основних подій національної збірної на Євро-2016 було розроблено компанією BasicGroup

Підписатися на новини